Běžecký kurz 

03.08.2021

Téměř rok jsme se vídali pouze na obrazovkách, tak co si konečně zacvičit, společně vyběhnout a to rovnou do krásné přírody?

Připravili jsme pro vás avizovaný běžecký kurz v prostředí Adršpašsko-teplických skal s perfektním zázemím v penzionu Slunovrat nedaleko Adršpachu.

Náš kurz je určen všem běžkyním a běžcům bez rozdílu věku a fyzické zdatnosti. Nehltáme kilometry, hledíme na optimální zvládnutí přirozené běžecké techniky.

Cílem kurzu je nabídnout vám cestu ke zkvalitnění běžeckého kroku z hlediska zdravotně-preventivním, případně výkonnostním. Jak už víte z on-line kurzů, pracujeme s tezí, že kvalita přímo ovlivňuje kvantitu. Ať už vás v pohybové aktivitě limituje vlastní zdraví nebo řečený výkonnostní strop, je žádoucí se zaměřit na biomechanický průběh pohybu a jeho posturální zajištění - v běhu konkrétně na běžecký krok a vlastní držení těla v jeho průběhu. V rámci programu celého kurzu se zaměříme na obé - zkvalitnění běžeckého stylu à la atletická cvičení a posilování pohybu na podkladě programu lekcí Milionu cviček (vývojová kineziologie). Zdraví a výkonnost pro nás představují dvě misky váhy, které se snažíme balancovat.

Ubytování v penzionu Slunovrat je zajištěno na dvou až čtyřlůžkových apartmánech s vlastním sociálním zařízením. Stravování ve formě plné penze, včetně svačin. Snídaně jsou formou švédského stolu, obědy a večeře servírované. Dbáme na odlehčenost jídel z důvodu náročnosti pohybového programu. Případné dietetické požadavky nám sdělte prosím e-mailem - pokusíme se jim vyjít vstříc.


Termín Kurzu: 1.-3. října 2021 (pátek 18.00/19.00h - neděle 14.00/15.00h)

Kapacita: maximálně 25 účastníků
Cena: 5 499kč (cena zahrnuje ubytování, celodenní stravu, kurzovné, fyzioterapeutický dohled, testování obuvi La Sportiva)

- potvrzení účasti převedení zálohy ve výši 2000kč

Více bližších informací (doprava, zahájení) zasíláme registrovaným účastníkům vždy několik týdnů před zahájením kurzu.