Kdo jsme


Ondřej je pohybovým terapeutem na Klinice rehabilitace a tělovýchovného lékařství 2.LF UK a FN v Motole a v Centru pohybové medicíny Pavla Koláře. Vyučuje na 2. LF UK a UK FTVS, je lektorem v DNS konceptu prof. Koláře a garantem běžeckých kurzů pro HUDYsport. Profesně se specializuje na preventivní i sekundární péči o běžce. Kdyby mohl, mávl by proutkem a nahnal všechny spoluobčany do sokolských tělocvičen. Duší je lesním mužem, povahou podzimním počasím a srdce má na pravém místě - na dlani.


Olda je fyziofitness trenér s letitou praxí v Centru pohybové medicíny Pavla Koláře. Patří do týmu lektorů DNS konceptu v Čechách i zahraničí. Profesně se specializuje na analýzu lidského pohybu, preventivní i sekundární péči o amatérské i profesionální sportovce napříč sportovním spektrem. Specializuje se na pohybovou a silovou přípravu mladých sportovních talentů napříč všemi sporty.
Olda je celoživotním sportovcem, od dětství až do studia na vysoké škole hrál vrcholově lední hokej, na vysoké škole koketoval s triatlonem, cizí mu není žádný existující sport. Je také vášnivým milovníkem historie, filmů, živé hudby a četby detektivních knih.